Публічна оферта

Договір публічної оферти

Даний договір між ФОП Тригуб Юлія Геннадіївна, надалі «Продавець», та користувачем послуг інтернет-магазину, надалі «Покупець», є договором купівлі-продажу та/або доручення на замовлення, придбання та доставку Товарів та визначає основні умови придбання та доставки товарів через інтернет – сайт https://dnevnikemotsiy.com./
Покупець, діючи з метою придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів за умов.
1. Визначення термінів
2.1. Нижченаведена інформація є офіційною пропозицією (офертою) інтернет-магазину https://dnevnikemotsiy.com./  будь-якій фізичній особі (далі – Покупець) укласти договір купівлі-продажу товарів. Зазначений договір є публічним, тобто, згідно зі статтею 633 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх покупців.
2.2. Відповідно до статті 642 Цивільного Кодексу України, повним та беззастережним прийняттям умов цієї пропозиції (оферти), що підтверджує укладення Договору купівлі-продажу товарів на запропонованих нижче умовах, є факт оформлення та підтвердження замовлення.
2.3. Укладаючи Договір (тобто акцептуючи умови цієї оферти шляхом оформлення Замовлення), Покупець підтверджує наступне:
а) Покупець цілком і повністю ознайомлений та погоджується з умовами цієї пропозиції (оферти);
б) Покупець дає дозвіл на збирання, обробку та передачу персональних даних на умовах, визначених нижче. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого строку після його дії. Крім цього, укладання Договору Покупець підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також отримання рахунків, актів та інших документів. Покупець також погоджується, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без додаткових повідомлень Покупця, не змінюючи при цьому мети обробки персональних даних. Обсяг прав Покупця як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий та зрозумілий.
3. Вартість товару
3.1. Ціна на кожну позицію товару вказана на сайті інтернет-магазину.
3.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну будь-якої позиції товару.
3.3. У разі зміни ціни на замовлення Продавець зобов’язується проінформувати Покупця про зміну ціни Товару.
3.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення на придбання товару, якщо ціна була змінена продавцем після оформлення замовлення.
3.5. Зміна Продавцем ціни на сплачений Покупцем Товар не допускається.
3.6. Вартість доставки товару не входить у ціну товару та оплачується окремо за тарифами поштової доставки чи кур’єрської служби.
3.7. Зобов’язання Покупця з оплати Товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю коштів.
3.8. Розрахунки між Продавцем та Покупцем за Товаром здійснюються способами, вказаними на сайті https://dnevnikemotsiy.com./
4.Оформлення замовлення
4.1. Замовлення Товару здійснюється Покупцем через сайт https://dnevnikemotsiy.com./
4.2. При замовленні на сайті Інтернет-магазину Покупець зобов’язується надати наступну реєстраційну інформацію:
4.2.1. Прізвище, ім’я Покупця або вказаної ним особи (одержувача);
4.2.2. Місто та номер відділення “Нової пошти”, до якого слід доставити Товар;
4.2.3. Адреса електронної пошти;
4.2.4. Контактний телефон.
4.3. Найменування, кількість, ціна обраного Покупцем Товару зазначаються на сайті інтернет-магазину.
4.4. Якщо Продавцеві потрібна додаткова інформація, він має право запитати її у Покупця. У разі ненадання необхідної інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за надання якісної послуги Покупцю при купівлі товарів в інтернет-магазині.
4.5. Ухвалення Покупцем умов цієї Оферти здійснюється за допомогою внесення Покупцем відповідних даних у реєстраційну форму на сайті інтернет-магазину.
4.6. Покупець відповідає за достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення.
4.7. Договір купівлі-продажу дистанційним способом між Продавцем та Покупцем вважається укладеним з моменту електронного оформлення замовлення на сервісі сайту інтернет-магазину або видачі Продавцем Покупцю касового чи товарного чека чи іншого документа, що підтверджує оплату Товару.
5. Доставка та передача Товару Покупцеві
5.1. Способи, порядок та строки доставки товарів вказані на сайті інтернет-магазину. Порядок та умови доставки замовлення Покупець погоджує з оператором інтернет-магазину на момент оформлення покупки.
5.2. Право власності та ризик випадкової втрати або пошкодження товару переходять до Покупця або його Представника з моменту отримання товару шляхом підписання Сторонами товарного чека та/або замовлення (і/або доручення на придбання та доставку товару) на доставку.
5.3. Доставка товару здійснюється із залученням третіх осіб – служби доставки (пошти чи кур’єрської служби).
5.4. При отриманні товару Покупець повинен у присутності представника служби доставки перевірити відповідність Товару якісним та кількісним характеристикам (найменування товару, кількість, комплектність).
5.5. Покупець або Представник Покупця під час приймання товару підтверджує своїм підписом у товарному чеку та/або замовлення на доставку товарів, що не має претензій до кількості товару, зовнішнього вигляду та комплектності товару.
6. Повернення товару
6.1. Повернення товару в інтернет-магазині провадиться згідно з чинним законодавством України.
6.2. Вартість товару підлягає поверненню шляхом банківського переказу на рахунок Покупця.
6.3. Продавець не відповідає за недоліки Товару, що виникли після його передачі Покупцю внаслідок порушення Покупцем правил використання або зберігання Товару, дій третіх осіб.
7. Відповідальність Сторін
7.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцю внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних у Продавця.
7.2. Продавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання Замовлень та своїх зобов’язань при наданні Покупцем недостовірної чи неправдивої інформації.
7.3. Продавець та Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов’язань відповідно до чинного законодавства України та положень цього Договору.
7.4. Продавець або Покупець звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов’язань, якщо невиконання є наслідком форс-мажорних обставин, таких як: війна або військові дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, що виникли незалежно від волі Продавця та Покупця після укладання цього договору. Сторона, яка може виконати свої зобов’язання, негайно повідомляє про це іншу Сторону.

 

Політика конфіденційності

Підписуйся на наш Instagram і отримуй знижку – 10% на перше замовлення

Купити Щоденник Емоцій

Ми зв'яжемося з вами у зручний бізнес-час для уточнення вашого замовлення!

Натискаю кнопку в даній формі ви підтверджуєте політику конфіденційності нашого сайту (представлена на сайті для ознайомлення) і даєте право на обробку ваших даних нашими фахівцями.